W związku z pandemią COVID-19 trzeba było przełożyć termin pierwszej rundy i zostaliśmy zmuszeni czekać aż sprawa się unormuje. Na chwilę obecną w związku z 'poluzowaniem' przez rząd restrykcji, pojawia się szansa na to iż 28 czerwca 2020 odbędzie się 1Runda SRC 2020 imprezy pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia.

          Dlatego już teraz zapraszam do wysyłania swoich zgłoszeń przyjmowanych TYLKO na nasz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie potrzebne dokumenty w wersji PDF lub OFFICE dostępne TUTAJ. Jak zawsze liczba załóg, które mogą się zgłosić do udziału wynosi 70, ale trzeba pamiętać że jest już w połowie zajęta (nie przepadły Wasze zgłoszenia na pierwotny termin pierwszej rundy w Marcu). Zachęcam do zapoznania się również z Regulaminem oraz Programem zawodów - ze względu na mające miejsce tego samego dnia Wybory Prezydenckie wszystko odbędzie się ciut wcześniej tak aby po wszystkim, każdy kto chce mógł zdążyć do lokalu wyborczego oddać swój głos.

W dniu zawodów zapewniamy:

- Elektroniczny pomiar czasu przejazdu z wynikami on-line,

- Szybką, wymagającą i techniczną trasę,

- Puchary dla zwycięzców ufundowane przez firmę BlockMotorSport

- Słodkie upominki dla całego podium w losowo wybranej klasie ufundowane przez sklep Carrefour w C.H. Plejada w Bytomiu,

- nagrodę Maximum Attack ufundowaną przez firmę INWEST z Gliwic

- zapewne jakąś niespodziankę szykuje dystrybutor Olejów Rowe firma OLEJE KATOWICE wraz ze swoim oddziałem OLEJE KRAKÓW

- ciepły posiłek dla zawodników,

- zabezpieczenie medyczne,

- jedyną w swoim rodzaju 'Szombierkową atmosferę' oraz bezpłatny wstęp dla widzów,

 

Zapraszam do udziału!

#inoszombry